Serwis zawiera materiały o tematyce erotycznej. Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej.

Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać materiały erotyczne z własnej, nie przymuszonej woli. WCHODZĘ WYCHODZĘ
The service contains erotic materials. If you under 18 years old and therefore not a person of full legal age under the Polish law, you are not allowed to enter.

By entering, you declare that you are a person of full legal age and you want to view erotic materials on your own responsibility and not forced to it. ENTER EXIT
Die Webseite enthält erotische Materialien. Wenn Sie unter 18 Jahre alt, dürfen Sie nicht fortsetzen.


Wenn Sie fortsetzen, bekunden Sie, dass Sie volljährige Person sind und Sie die erotischen Materialien selbst und nicht gezwungen ansehen wollen. EINGANG ABBRECHEN

Lokalizacja

Aparycja dziewczyny
(1-8)

ZawodoweDODAJ OGŁOSZENIE Szukaj
Zarejestruj się Zaloguj się

Zarejestruj bezpłatne konto aby móc:

  • dodawać rekomendacje do anonsów
  • dodawać ogłoszenia do ulubionych
  • dodawać ogłoszenia płatne
Nie pobieramy opłat za dodawanie anonsów i ogłoszeń!

Najnowsza rekomendacja

Bella Sexi

"Świetna, niezastąpiona Bella"

Zobacz więcej

O portalu

Wszyscy chcielibyśmy wierzyć w te jedną, jedyną, prawdziwą miłość, która zdarza się tylko raz w życiu i trwa aż do końca, niezależnie od okoliczności. Kiedy dwoje obcych sobie ludzi spotyka się i nagle odkrywają niesamowita, ponadczasową i niepojęta więź między sobą, mimo że nie znają się. Nigdy nawet na siebie wcześniej nie spojrzeli. Może codziennie mijali się w tłumie zmierzając każde do swojego celu. A może nie. Może mieszkają na dwóch różnych kontynentach i nigdy nie mieli okazji nawet przebywać w odległości mniejszej niż kilka tysięcy kilometrów od siebie. Jednak jakaś odwieczna siła pcha ich ku sobie i czysty przypadek sprawia, że nagle znajdują się w tym samym miejscu o tym samym czasie i spotykają się. Ich spojrzenia się krzyżują i już wiedzą, że to jest to. Idealnie, prawda? Jak w bajce, można by rzec.

 

Faktycznie, takie historie zdarzają się przeważnie tylko w bajkach oraz ckliwych komediach romantycznych. W prawdziwym życiu szansa na przypadkowe spotkanie tego jednego, czy tej jedynej, wynosi, powiedzmy, jeden do dziesięciu milionów. Wobec tego nie ma sensu bezczynnie siedzieć i czekać, że miłość życia spadnie nam nagle z nieba, bo akurat będzie nad nami wykonywać skoki spadochronowe. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć działać, jeśli zależy nam na odnalezieniu swojej drugiej połówki, z która zechcemy spędzić resztę życia.

 

Jednym ze sprawdzonych i coraz bardziej ostatnio popularnych sposobów jest przeglądanie ogłoszeń matrymonialnych a najlepiej zamieszczenie własnego. Jeśli myślisz o poważnym związku i nie interesują cie już tylko przelotne znajomości, to coś idealnie dla ciebie. W każdym takim ogłoszeniu znajduje się możliwie dokładny opis kandydatki na żonę, czy tez kandydata na męża, jego/jej zainteresowania, to co lubi, czego nie lubi. Dzięki temu możesz wybrać osoby, które dzielą twoje pasje i będą się dobrze czuły w twoim towarzystwie, a ty w ich. Jeśli dodatkowo zamieścisz swoje własne ogłoszenie, w którym możliwie obszernie i szczerze opiszesz swoja osobę, z pewnością twoje poszukiwania prędzej czy później okażą się owocne.

 

 

Przygoda na jedną noc

 

Jak to jest, że ludzie spotykają się, poznają i od razu czują do siebie tak silny pociąg seksualny, że musza go czym prędzej rozładować, podczas gdy inne pary miesiącami czekają na ten jeden, szczególny moment, kiedy przeżyją swój pierwszy raz w idealnych dla nich warunkach? Nie sposób udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każdy człowiek jest inny i każdy kieruje się innymi pobudkami idąc do łóżka z nowo poznaną osobą, której prawdopodobnie już nigdy więcej nie zobaczy. Dla jednych jest to jak najbardziej naturalny sposób postępowania, ponieważ nikt ich nie nauczył, ze można inaczej. To jest ich sposób na życie, które uważają za szczęśliwe. Dla innych ten typ aktywności to nic innego, jak tylko zaspokojenie rozbujanego popędu seksualnego, który nie może znaleźć ujścia w stałym związku. Jeszcze inni w ten sposób radzą sobie z problemami codzienności, która ich przytłacza i przerasta i w seksie odnajdują zapomnienie i ukojenie. Przykładów i przypadków można wyliczać w nieskończoność, ponieważ każdy jest inny i kieruje się innymi motywami w życiu.