Serwis zawiera materiały o tematyce erotycznej. Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej.

Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać materiały erotyczne z własnej, nie przymuszonej woli. WCHODZĘ WYCHODZĘ
The service contains erotic materials. If you under 18 years old and therefore not a person of full legal age under the Polish law, you are not allowed to enter.

By entering, you declare that you are a person of full legal age and you want to view erotic materials on your own responsibility and not forced to it. ENTER EXIT
Die Webseite enthält erotische Materialien. Wenn Sie unter 18 Jahre alt, dürfen Sie nicht fortsetzen.


Wenn Sie fortsetzen, bekunden Sie, dass Sie volljährige Person sind und Sie die erotischen Materialien selbst und nicht gezwungen ansehen wollen. EINGANG ABBRECHEN

Lokalizacja

Aparycja dziewczyny
(1-8)

ZawodoweDODAJ OGŁOSZENIE Szukaj
Zarejestruj się Zaloguj się

Zarejestruj bezpłatne konto aby móc:

  • dodawać rekomendacje do anonsów
  • dodawać ogłoszenia do ulubionych
  • dodawać ogłoszenia płatne
Nie pobieramy opłat za dodawanie anonsów i ogłoszeń!

Najnowsza rekomendacja

Bella Sexi

"Świetna, niezastąpiona Bella"

Zobacz więcej

Anonse

Sex, czym jest i jaki jest, każdy wie i doskonale zna. Czy komukolwiek przyszłoby jednak do głowy, żeby uprawiać go za pośrednictwem Internetu? Nie? A powinno, ponieważ taka forma aktywności seksualnej staje się coraz bardziej popularna w naszym nowoczesnym, ekspresowo zmieniającym się świecie.

 

Zacznijmy od tego, że najstarszy zawód świata wkroczył do nowej rzeczywistości – rzeczywistości online. Kiedyś domy publiczne zdobywały reklamę poprzez pocztę pantoflową, ewentualnie przez ulotki reklamowe, czy ogłoszenia w gazetach. Obecnie ogłaszają się one najczęściej na przeróżnych portalach internetowych. Mało tego, w wielu miejscach w sieci znaleźć można anonse prywatne samych pań oferujących swe wdzięki za niewielką i symboliczną opłatę kilkuset złotych za noc. Tego typu sex anonse zawierają zazwyczaj krótki opis kurtyzany oraz jej mniej lub bardziej roznegliżowane zdjęcie. W końcu klient musi wiedzieć na co się decyduje ale nie może tez dostać za wiele za darmo.

 

Inna formą cyber-sexu są zmutowane sex telefony. Kiedyś po drugiej stronie linii, ze słuchawką przy uchu siedziała pani Krysia, mniej lub bardziej urodziwa, co nie miało najmniejszego znaczenia i jęczała do telefonu na życzenie rozmówcy albo robiła za terapeutkę nieudanych małżeństw. Obecnie ten typ działalności, jak wszystko, poszedł z duchem czasu i oprócz sex telefonów mamy tez sex czaty. Tu jednak wymagana jest najczęściej przynajmniej przeciętna uroda pani obsługującej dana linię, ponieważ zwykle komputer, z którego panienka pisze do swoich gości wyposażony jest także w kamerkę internetową, aby zapewnić panom dodatkowo wrażenia wzrokowe. Pani może występować w bieliźnie, albo na życzenie klienta, po uprzedni uiszczeniu opłaty, może rozebrać się przed kamerką tylko dla niego.

 

Jednakże cyber-sex nie ogranicza się przecież tylko i wyłącznie do usług świadczonych ta drogą zakreślone pieniądze. Internet oraz telefony komórkowe dają przecież także możliwość na chwilę intymności dla kochanków, którzy nie mogą przebywać w swoim towarzystwie. Ludzka wyobraźnia to potężne narzędzie, warto ją zatem wykorzystać by ułatwić sobie nawzajem przezwyciężenie tęsknoty przy długiej rozłące.