Serwis zawiera materiały o tematyce erotycznej. Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej.

Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać materiały erotyczne z własnej, nie przymuszonej woli. WCHODZĘ WYCHODZĘ
The service contains erotic materials. If you under 18 years old and therefore not a person of full legal age under the Polish law, you are not allowed to enter.

By entering, you declare that you are a person of full legal age and you want to view erotic materials on your own responsibility and not forced to it. ENTER EXIT
Die Webseite enthält erotische Materialien. Wenn Sie unter 18 Jahre alt, dürfen Sie nicht fortsetzen.


Wenn Sie fortsetzen, bekunden Sie, dass Sie volljährige Person sind und Sie die erotischen Materialien selbst und nicht gezwungen ansehen wollen. EINGANG ABBRECHEN

Lokalizacja

Aparycja dziewczyny
(1-8)

ZawodoweDODAJ OGŁOSZENIE Szukaj
Zarejestruj się Zaloguj się

Zarejestruj bezpłatne konto aby móc:

  • dodawać rekomendacje do anonsów
  • dodawać ogłoszenia do ulubionych
  • dodawać ogłoszenia płatne
Nie pobieramy opłat za dodawanie anonsów i ogłoszeń!

Najnowsza rekomendacja

Bella Sexi

"Świetna, niezastąpiona Bella"

Zobacz więcej

Artykuły

Portale randkowe

 

Mam dla ciebie zadanie. Wstań z krzesła i przejdź się po domu. Odwiedź każde pomieszczenie po kolei i policz, ile w sumie posiadasz urządzeń elektronicznych. Założę się, że znajdzie się ich kilka. W dzisiejszych czasach zaledwie niewielki procent społeczeństwa jest w stanie obejść się bez telefonu komórkowego, przynajmniej jednego, telewizora, dekodera telewizji kablowej, Internetu, odtwarzacza DVD, wieży HiFi, czajnika elektronicznego, czy najważniejszego, komputera. Urządzenia te tak całkowicie i kompletnie zdominowały nasze życie, że wkroczyły także w sferę zarezerwowaną dotychczas tylko dla ludzi i ich wzajemnych, bezpośrednich interakcji, czyli w poznawanie się. W zamierzchłych czasach, gdy jedynym źródłem elektronicznej rozrywki był stary, lampowy telewizor odbierający maksymalnie 2 kanały, 3 jeśli mieliśmy szczęście, spotykanie się z innymi ludźmi, zdobywanie nowych znajomych, było sposobem na spędzanie wolnego czasu i bytowanie w społeczeństwie. Obecnie, niestety, czynność ta znacznie straciła na znaczeniu ze względu na gwałtowny niczym lawina rozwój elektroniki użytkowej, która szturmem wkroczyła w nasze życia i tak dobrze się zadomowiła, że obecnie nikt nie wyobraża sobie bez niej normalnego funkcjonowania. Mówicie – bzdura, co tez tu się pisze! Tak? Bzdura? A spróbujcie przez jeden dzień, dzień – nie tydzień, nie używać Internetu. Zobaczymy, czy faktycznie taka bzdura. W związku z tak szerokim wpływem elektroniki, a zwłaszcza Internetu na nasze życie, nie powinien dziwić fakt, że zwieranie nowych znajomości, a nawet poznawanie partnerów życiowych, przeniosło się do rzeczywistości wirtualnej. W pewnym momencie powstało kilka portali randkowych, na których ludzie mogą zakładać swoje profile, opisywać siebie, swoje zainteresowania, to co lubią i czego nie lubią. Można na nich zamieszczać także praktycznie nieograniczoną liczbę fotografii, które doskonale uzupełniają informacje o randkowiczu i pozwalają na odnalezienie osoby, która będzie odpowiadała nam także pod względem fizycznym. Portale te to doskonałe miejsce na nawiązanie pierwszego kontaktu, który może przerodzić się w poważną znajomość, z których coraz więcej kończy się ślubem i założeniem rodziny w świecie realnym.

 

Fenomen miłości z sieci

 

W dzisiejszych czasach Internet jest wszechobecny w naszym życiu. Każdy na co dzień korzysta z poczty elektronicznej, czyta najnowsze wiadomości z kraju i ze świata, sprawdza rozkład jazdy autobusów i pociągów oraz repertuar kin. Ekspansja Internetu jest tak powszechna i tak szeroka, że nie powinno już nikogo dziwić, iż również sfera miłości wkroczyła do sieci. Z początku służyła ona tylko do wymiany wiadomości miedzy ludźmi, którzy już się wcześniej znali. Internet zastąpił im tradycyjną pocztę i odręcznie pisane listy a także stał się tania alternatywą dla rozmów telefonicznych. Z czasem jednak ludzie zaczęli zawierać nowe znajomości za pośrednictwem sieci, głównie za sprawą gwałtownego rozwoju różnego rodzaju komunikatorów internetowych oraz serwisów oferujących pokoje do czatowania. Ludzie mieli okazję porozmawiać z innymi osobami dzielącymi ich zainteresowania. Dodatkowo osoby te często mieszkały w dwóch bardzo oddalonych od siebie miastach, co dodatkowo zwiększało atrakcyjności takiej znajomości, która często przeradzała się w zauroczenie, a nawet miłość. Ludzie spotykali się w „realu”, zakochiwali w sobie i zakładali rodziny. W dalszym etapie rozwoju Internetu właśnie w nawiązywaniu nowych znajomości odkryto potencjalnie potężne możliwości stworzenia nowej funkcjonalności dostępnej dla mas użytkowników sieci. Jak grzyby po deszczu wyrastać zaczęły portale społecznościowe oraz randkowe, na których użytkownicy mogli zamieszczać swoje zdjęcia oraz informacje o sobie tworząc profil, mający zainteresować innych użytkowników w takim stopniu, by zechcieli nawiązać znajomość. I tak oto, kiedy nikt się tego tak naprawdę nie spodziewał, ludzie zaczęli się zakochiwać i łączyć w pary z osobami poznanymi w sieci. Wiele z takich związków przetrwało konfrontację z rzeczywistością i ludzie stworzyli szczęśliwe i w pełni funkcjonalne rodziny. Fenomen miłości z sieci jest tak wielki, że obecnie coraz więcej osób zawiera znajomości w ten sposób i nikogo już nie dziwi fakt, że ludzie poznają się za pośrednictwem Internetu i tworzą udane związki, z których następnie powstają udane rodziny.

 

Sex anonse a bezpieczeństwo

 

Bezpieczeństwo w sieci to bardzo poważny i jednocześnie bardzo lekceważony problem. Sieć Internet posiada jedną bardzo ważną cechę, która czyni ją zarówno wspaniałą, jak i niebezpieczną. W Siecie wszyscy są anonimowi. Oczywiście dla każdego informatyka takie stwierdzenie to bzdura, ponieważ dysponując odpowiednimi środkami każdego można wykryć, jednak dla przeciętnego użytkownika komputera inni użytkownicy Internetu są anonimowi i wie on o nich tlyko to i tylko tyle, ile mu przekażą. W związku z tym należy zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza w kontaktach o charakterze seksualnym. Nie możesz mieć absolutnie żadnej pewności, że przystojny brunet, z którym umówiłaś się na spotkanie w parku po zachodzie słońca nie okaże się groźnym przestępcą, który właśnie poluje na swoją koleją ofiarę. Nie oznacza to jednak, że nie powinniśmy umawiać się na spotkania z osobami poznanymi w sieci, należy to jednak robić rozsądnie. Przede wszystkim należy spotykać się w miejscach, gdzie znajduje się dużo innych ludzi, którzy w razie potrzeby mogą służyć pomocą.

 

Alternatywa dla rzeczywistości

 

Portale randkowe, ogłoszenia towarzyskie, sex randki, ogłoszenia matrymonialne, to prawdziwe wybawienie dla osób nieśmiałych, które mają znaczne trudności w nawiązywaniu nowych znajomości i niechętnie spotykają się z ludźmi. Osoby takie siłą rzeczy nie mają zbyt wielu okazji do spotkania i poznania kogoś ciekawego, kto może pozytywnie namieszać emocjonalnie w ich życiu i zadomowić się w nim na długie lata. Alternatywą dla stresujących spotkań twarzą w twarz są portale randkowe, gdzie każdy ma możliwość dość dobrze poznać druga osobę przez Internet jeszcze zanim obo0je zdecydują się na spotkanie twarzą w twarz w tak zwanym „realu”, nie mylić z siecią supermarketów. W Internecie każdy może zaprezentować siebie z jak najlepszej strony. Niestety, często jest to obraz wyidealizowany i podkoloryzowanym, jednak wystarczy odrobina zdrowego rozsądku, by nie dać się  nabrać na zbyt idealistyczne opisy. Możliwość obejrzenia zdjęć, na których użytkownik prezentuje się najlepiej dodatkowo podnosi walory takiego wirtualnego spotkania.

 

Gorzka prawda rozczarowania

 

Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek być na randce w ciemno? Nie? Nie wiesz co tracisz. Musisz koniecznie spróbować, bo to fajna sprawa. Oczywiście, jak to bywa z tego typu spotkaniami, nigdy nie wiesz do końca, na kogo trafisz, dopóki się z nim nie spotkasz. Więc każda taka randka może pójść albo dobrze, albo katastrofalnie. Wszystkie anonse matrymonialne, czy też ogłoszenia towarzyskie i sex anonse opierają się na tej samej zasadzie – w ogłoszeniu zamieszczonym w gazecie albo w Internecie przeczytać można o zaletach iw Adach oraz zainteresowaniach drugiej osoby, ewentualnie zobaczyć także zdjęcie, jednak żadne ogłoszenie nie jest w stanie choćby w części oddać złożoności istoty ludzkiej, weryfikacja wyobrażenia zbudowanego w oparciu o kilka zadań tekstu, następuje dopiero podczas spotkania twarzą w twarz. Niestety wiele takich spotkań kończy się rozczarowaniem, gdyż rzeczywistość okazuje się sporo odbiegać od wyobrażenia. Jednak trzeba być wytrwałym, ponieważ raz na kilka spotkań trafia się na prawdziwy skarb.