Serwis zawiera materiały o tematyce erotycznej. Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej.

Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać materiały erotyczne z własnej, nie przymuszonej woli. WCHODZĘ WYCHODZĘ
The service contains erotic materials. If you under 18 years old and therefore not a person of full legal age under the Polish law, you are not allowed to enter.

By entering, you declare that you are a person of full legal age and you want to view erotic materials on your own responsibility and not forced to it. ENTER EXIT
Die Webseite enthält erotische Materialien. Wenn Sie unter 18 Jahre alt, dürfen Sie nicht fortsetzen.


Wenn Sie fortsetzen, bekunden Sie, dass Sie volljährige Person sind und Sie die erotischen Materialien selbst und nicht gezwungen ansehen wollen. EINGANG ABBRECHEN

Lokalizacja

Aparycja dziewczyny
(1-8)

ZawodoweDODAJ OGŁOSZENIE Szukaj
Zarejestruj się Zaloguj się

Zarejestruj bezpłatne konto aby móc:

  • dodawać rekomendacje do anonsów
  • dodawać ogłoszenia do ulubionych
  • dodawać ogłoszenia płatne
Nie pobieramy opłat za dodawanie anonsów i ogłoszeń!

Najnowsza rekomendacja

Bella Sexi

"Świetna, niezastąpiona Bella"

Zobacz więcej

W tym dziale możesz zamieścić swoje ogłoszenie, które pomoże ci w krótkim czasie nawiązać znajomość z odpowiadającą twoim preferencjom osobą. Z LadyVip każda dziewczyna lub kobieta może rozpocząć poszukiwania zadbanego i kulturalnego mężczyzny, który w zamian za mile spędzony wspólny czas, zaoferuje odpowiednio wysokie wsparcie finansowe. Sponsoring to oczywiście nie tylko pieniądze. Wiele ogłoszeń mówi także o możliwości wspólnych zagranicznych wyjazdów, o otrzymywaniu prezentów oraz o wspólnych wyprawach na zakupy. Jeśli szukasz dyskretnej znajomości, która nieco zasili twój budżet, LadyVip jest odpowiednim miejscem dla ciebie.

Jeśli natomiast chcesz kogoś sponsorować i szukasz partnerki do stałego układu, to LadyVip zdecydowanie ci to ułatwi. Dział Szukam sponsora prezentuje dziesiątki ogłoszeń osób oferujących swoje towarzystwo. Kulturalne, bardzo atrakcyjne i otwarte na nowe doświadczenia dziewczyny oraz piękne i dojrzałe kobiety, śmiało informują o swoich wymaganiach dotyczących spotkań sponsorowanych. Tutaj znajdziesz kogoś, kto spełni wszystkie twoje fantazje erotyczne lub będzie tylko miłym towarzystwem i ozdoba na firmowych spotkaniach. Możesz zaprosić wybraną osobę do częstych spotkań w tygodniu, albo też wybrać dziewczynę, która uatrakcyjni ci wyjazdy służbowe parę razy w miesiącu. Wybór należy wyłącznie do ciebie.

W naszym serwisie nie tylko mężczyźni szukają partnerek do sponsoringu i nie tylko dziewczyny chcą ofiarować swoje towarzystwo. Również hojne i świadome swoich potrzeb kobiety, mogą znaleźć dla siebie kogoś odpowiedniego. Wystarczy tylko przejrzeć anonse, w których przystojni i dobrze zbudowani panowie informują o chęci zawarcia dyskretnej sponsorowanej znajomości. W świecie zmysłowych przyjemności LadyVip panuje pełne równouprawnienie.

Dzięki bardzo sprecyzowanym wymaganiom ogłoszeniodawców i dokładnym opisom zawartym w anonsach, każdy użytkownik serwisu może mieć pewność, że nawiąże znajomość z dokładnie taką osobą, która w pełni odpowiada jego preferencjom. Układy zawierane za pośrednictwem naszego portalu są korzystne i satysfakcjonujące dla obu stron. Jeśli więc szukasz nowych, mocnych wrażeń lub kogoś kto pomoże ci w finansowych tarapatach, albo też chcesz spełnić swoje marzenia nie angażując się przy tym emocjonalnie, a jedynie finansowo, pomyśl o sponsoringu i skorzystaj z ogłoszeń LadyVip.